Peapiiskop õnnistas Jakobi Kooli lasteaiarühma

Pühapäeval, 1. augustil õnnistas peapiiskop Urmas Viilma Jakobi Kooli lasteaiarühma.

Peapiiskop Urmas Viilma kohalviibijaid õnnistamas (Foto: Artur Sinipalu)

Õnnistamistalituse järel esinesid Jakobi Kooli rahvatantsijad, misjärel peeti tänu- ja tervituskõned. Tervitusi tõid Põlva valla poolt abivallavanem Janika Usin ning EELK Võru praostkonna poolt abipraost õp Margit Lail. Koolijuht Tarvo Siilaberg tänas kõiki neid, kes lasteaiarühma rajamiseks on andnud oma panuse kas kohapeal käsi külge pannes, Hooandja projekti kaudu või muul moel.

Suure töö on ruumide ettevalmistamisel lisaks meie oma töötajatele ära teinud EKRE Põlva piirkonna esindus. Hooandja kaudu annetanutest pälvisid koolijuhi tänusõnad Agnes Paas, Andres Lehestik, Aime Ostra, Anar Ruubel, Anett Hallap, Anne Ojaste, Anne Siniaas, Anne-ly Roos, Anneli Int, Anneli Raamik, Anneli Roose, Annika Oras, Ariana Eerits, Ave Mustimets, Eleri Soidla, Erik Valdmaa, Geidi Maidla, Heidi Lankots, Heili Kutsch, Heino Ostra, Indrek Käo, Jaana Annuk, Janika Usin, Juhan Aasaru, Kaia Raud, Kaisa Eesmaa, Kaiser Nestra, Keiju Kriit, Kersti Virro, Kristi Mäeots, Kristi Sarap, Kristjan Luhamets, Käthrin Randoja, Laura Koger, Livia Veskimäe, Maili Kaupmees, Maili Nurme, Mairit Hirmo, Maren Jaakmees, Margit Õkva, Merit Kallas, Merle Kösler, Merlin Kirbits, Peedu Tuisk, Peeter Anijalg, Piret Vesi, Seidi Kaha, Signe Keskküla, Siim Sutrop, Sille Sepmann, Siret Belisaar, Tarmo Lamp, Teele Nigola, Tiia Tuvikene, Tiina Vasser, Timur Palo, Toomas Nigola, Urve Siilaberg ja Vahur Põldsam.

Lapsevanemate algatusena sündinud lasteaiarühmas on 17 õpilaskohta.

Vaata lisaks: