• Esileht

Põlva Jakobi Kooli ajaleht “Jakobi Hääl”

17.05.2024 Põlva Jakobi Kooli ajaleht “Jakobi Hääl” on valmis!

“Jakobi Hääle” esimese numbriga saab tutvuda siin. Paberkandjal lehe leiate kooli raamatukogust ja õpetajate toast. Järgmine number ilmub 2024/2025 õppeaasta kevadel.

Toredat lugemist!

06.02.2024 Põlva Jakobi Kooli ajalehe nimekonkurss on lõppenud!

Põlva Jakobi Kooli ajalehe nimekonkursile laekus 17 nime kümnelt inimeselt. Toredaid nimesid pakkusid välja: Anar Ruubel, Anne-Ly Roos, Emily Jallai, Ester Liblik, Kristi Pahovski, Merle Köster, Merlin Kirbits, Rando Kangro, Tiina Vasser ja Toomas Nigola.

Nimekonkursil hääletas nädala jooksul kokku 80 inimest ning igaüks sai ära märkida kuni 5 nime, mis kõige rohkem meeldivad. Populaarseimaks nimeks osutus 38 häälega „Jakobi Hääl“, mille autoriks on lapsevanem Anne-Ly Roos. Kuidas selline nimi konkursile jõudis ning mis Anne-Ly Roosi nimevalikul inspireeris, saate lugeda juba peagi ilmuva ajalehe esinumbrist.

Veel kord suur tänu kõigile, kes nime välja mõelda aitasid ning kõigile, kes hääletuses kaasa lõid. Sügav tänukummardus ka Mirelle Kirbitsale, kes 6. klassi meediatunni raames nimekonkursi plakati valmis kujundas. Teie kõigi panus ning arvamus on olulised!

30.01.2024 Põlva Jakobi Kooli ajalehe nimekonkursi hääletus on alanud!

❤️ Jakobi Kooli ajalehe nimekonkursile laekus 17 nime kümnelt inimeselt.

❤️ Enda lemmikute poolt saad hääletada aadressil https://forms.gle/rtvNvqovxT6meoBf9.

❤️ Hääletus kestab kuni 04.02.2024.

❤️ Võidab kõige rohkem hääli saanud nimi.

❤️ Palun hääleta ainult üks kord!

15.12.2024 Põlva Jakobi Kooli ajalehe nimekonkurss

Osalema on oodatud kõik kogukonnaliikmed!