Vastuvõtt

Jakobi Kool lähtub õpilaste vastuvõtul vanemate koostöövalmidusest ning sarnasest väärtus-orientatsioonist. Eelistatud on oma eelkooli õpilased ja lapsed Jakobi Kooli kogukonnast ning lasteaiast. Meie klasside piirmääraks on 15 õpilast.

2024/2025 õppeaasta 1. klassi vastuvõtuavalduse blankette (lae fail siit) ootame täidetult aadressile info@jakobikool.ee. Samasse on oodatud täpsustavad küsimused kooli ja vastuvõtu kohta. Vastuvõtmisele eelneb tutvumisvestlus lapse ja lapsevanemaga ning lapse üldise kooliküpsuse hindamine.

2023/2024 õppeaasta 1. klassi vastuvõtuavalduse blankette (lae fail siit) ootame täidetult aadressile info@jakobikool.ee. Samasse on oodatud täpsustavad küsimused kooli ja vastuvõtu kohta. Vastuvõtmisele eelneb tutvumisvestlus lapse ja lapsevanemaga ning lapse üldise kooliküpsuse hindamine.

2023/2024 õppeaasta 1. klassi õpetajaks saab klassiõpetaja Kairit Lepistu.

1. klassi vanemate koosolek ja kohtumine õpetajaga toimub 17. augustil 2023 kell 16.00 koolimajas.

Vastuvõtt vanematesse klassidesse on võimalik kogu õppeaasta kestel ja vabade kohtade olemasolul. Õppeaastal 2024/2025 on meie koolis 1.-7. klass, kasvame klassi kaupa aastas täielikuks põhikooliks.

2.-6. klassi vastuvõtuavalduse blankette (lae fail siit) ootame täidetult aadressile info@jakobikool.ee. Samasse on oodatud täpsustavad küsimused kooli ja vastuvõtu kohta.

Kõik vastuvõttu puudutavad küsimused on oodatud: info@jakobikool.ee, 5565 2363.

Vastuvõtukorraldus on kehtestatud dokumendiga “Põlva Jakobi Kooli vastuvõtu tingimused ja kord”.

Vaata ja kuula, mida arvavad meie kooli lapsed ja nende vanemad Jakobi Koolist:
Triin ja Mirimai | Kadri ja Pärtel | Geidi ja Jarko