Lasteaed

Kooliga samas õppehoones (Kesk 11) tegutsev lasteaiarühm lähtub Tartu Luterliku Peetri Kooli lasteaia (asutatud 2013) õppekavast ja eeskujust.

Lasteaia alusdokumendid (sh kodukord, õppekava, aasta- ja päevarütm)

Töötajad

Katrin Karpson – lasteaiaõpetaja (katrin.karpson@jakobikool.ee)

Mairit Hirmo – lasteaiaõpetaja assistent

Anneli Järveots – lasteaiaõpetaja abi

Ester Liblik – muusikaõpetuse õpetaja

Lasteaia tugispetsialistina võtame alates õppeaastast 2021/2022 tööle logopeedi.

Õppemaks

Lasteaia õppemaks on 8% töötasu alamäärast 46,72 eurot kuus õppeaastal 2021/2022.

Õpilastele, kellel on vähemalt 2 õde-venda Jakobi Kooli lasteaias või põhikoolis, kehtib õppemaksu 30%-line soodustus. Õppemaksu 20%-line soodustus kehtib õpilastele, kellel on 1 õde või vend meie lasteaias või põhikoolis.

Õppemaksult (kui koolituskulult) saavad vanemad tulumaksutagastuse.

Toitlustamine

Lasteaias pakub lõunat Põlva Kooli köök. Hommikusöök ja õhtuoode valmistatakse lasteaias. Väärtustame kõrgelt toidu kvaliteeti ja tervislikkust, kasutame kohalikku toorainet, nt täisteratooted, maitseroheline, juur- ja puuviljad.

Toidupäeva maksumus on 1,90 eurot.

Teatades lapse puudumisest õpetajale hiljemalt eelneva tööpäeva lõunaks (enne 13.00), ei arvestata toiduraha puudutud päeva eest. Samuti tuleb teatada eelneval tööpäeval (enne 13.00) lapse tulekust lasteaeda peale puudumist, et tagada lapse toitlustus.

Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Menüü

Vastuvõtt

Lasteaiakoha taotlusi (avalduse blankett) ootame aadressile info@jakobikool. Varakevadel algab uute õpilaste vastuvõtuperiood järgmiseks õppeaastaks.

Lasteaeda võetakse vastu 3-6aastased lapsed (st laps on 1. oktoobri seisuga 3aastane).

Lasteaiakohad vabanevad koolieelikute lepingute lõppedes. Uutele lastele saame asutuse poolse otsusena kohti pakkuda 1. juunist, 1. juulist, 1. augustist või 1. septembrist. Kohti vakantsetena ei hoita.

Täpsustavad küsimused on oodatud: info@jakobikool.ee.