Lasteaed

Kooliga samas õppehoones (Kesk 11) tegutsev lasteaiarühm lähtub Põlva Jakobi Kooli lasteaia õppekavast.

Lasteaia alusdokumendid (sh kodukord, õppekava, aasta- ja päevarütm)

Töötajad

Katrin Karpson – lasteaiaõpetaja (katrin.karpson@jakobikool.ee)

Mairit Hirmo – lasteaiaõpetaja assistent

Anneli Järveots – lasteaiaõpetaja abi

Ester Liblik – muusikaõpetuse õpetaja

Kairit Leesalu – logopeedi assistent

Õppemaks

Lasteaia õppemaks on 8% töötasu alamäärast.

Õppemaksult (kui koolituskulult) saavad vanemad tulumaksutagastuse.

Toitlustamine

Lasteaias pakub lõunat Põlva Kooli köök. Hommikusöök ja õhtuoode valmistatakse lasteaias. Väärtustame kõrgelt toidu kvaliteeti ja tervislikkust, kasutame kohalikku toorainet, nt täisteratooted, maitseroheline, juur- ja puuviljad.

Toidupäeva maksumus on alates 01.08.2023 2,70 eurot.

Teatades lapse puudumisest õpetajale hiljemalt eelneva tööpäeva lõunaks (enne 13.00), ei arvestata toiduraha puudutud päeva eest. Samuti tuleb teatada eelneval tööpäeval (enne 13.00) lapse tulekust lasteaeda peale puudumist, et tagada lapse toitlustus.

Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Menüü

Vastuvõtt

Lasteaiakoha taotlusi (avalduse blankett) ootame aadressile info@jakobikool. Varakevadel algab uute õpilaste vastuvõtuperiood järgmiseks õppeaastaks.

Lasteaeda võetakse vastu 3-6aastased lapsed (st laps on 1. oktoobri seisuga 3aastane).

Lasteaiakohad vabanevad koolieelikute lepingute lõppedes. Uutele lastele saame asutuse poolse otsusena kohti pakkuda 1. juunist, 1. juulist, 1. augustist või 1. septembrist. Kohti vakantsetena ei hoita.

Täpsustavad küsimused on oodatud: info@jakobikool.ee, tel 5843 4777

Täname

Lasteaia mänguväljak on rajatud ja arendatud Kohaliku Omaalgatuse Programmi toel.

Suure töö ruumide ettevalmistamisel tegid 2021. aasta suvel lisaks meie oma töötajatele ka EKRE Põlva piirkonna esindus. Hooandja kaudu toetasid Agnes Paas, Andres Lehestik, Aime Ostra, Anar Ruubel, Anett Hallap, Anne Ojaste, Anne Siniaas, Anne-ly Roos, Anneli Int, Anneli Raamik, Anneli Roose, Annika Oras, Ariana Eerits, Ave Mustimets, Eleri Soidla, Erik Valdmaa, Geidi Maidla, Heidi Lankots, Heili Kutsch, Heino Ostra, Indrek Käo, Jaana Annuk, Janika Usin, Juhan Aasaru, Kaia Raud, Kaisa Eesmaa, Kaiser Nestra, Keiju Kriit, Kersti Virro, Kristi Mäeots, Kristi Sarap, Kristjan Luhamets, Käthrin Randoja, Laura Koger, Livia Veskimäe, Maili Kaupmees, Maili Nurme, Mairit Hirmo, Maren Jaakmees, Margit Õkva, Merit Kallas, Merle Kösler, Merlin Kirbits, Peedu Tuisk, Peeter Anijalg, Piret Vesi, Seidi Kaha, Signe Keskküla, Siim Sutrop, Sille Sepmann, Siret Belisaar, Tarmo Lamp, Teele Nigola, Tiia Tuvikene, Tiina Vasser, Timur Palo, Toomas Nigola, Urve Siilaberg ja Vahur Põldsam.