Eelkool alustas

6. novembril alustas eelkool õpetaja Anar Ruubeli juhendamisel. Osales kolmteist toredat last koos oma vanematega. Viimased said vahepeal kohvilauas vestelda ka Tartu Luterliku Peetri Kooli direktor Tarvo Siilabergiga.

Mardipäeva tähistamine

Mardipäeva tähistame ühiselt reedel, 8. novembril. Õhtul kell 18 läheme üheskoos (lapsed ja lapsevanemad, õpetajad jt kooli töötajad) ühisele jalutuskäigule läbi Põlva, et süüdata küünlad Jakob Hurda kuju juures ning jõuda viimaks tagasi Maarja kiriku juurde, kus kell 19 algab Taizé palvus.

Eelkool algab novembris

6. novembrist hakkavad toimuma eelkooli tunnid õp Anar Ruubeli (end Anijalg) juhendamisel.

Lisateavet saab SIIT.

Esindajad TLPK nõukokku on valitud

26. augustil toimunud Jakobi koolipere koosolekul valiti meie koolikese 1. kooliastme lapsevanemate esindajaks Tartu Luterliku Peetri Kooli nõukokku Triinu Maidla ja õpetajate esindajaks Tiina Vasser. Soovime neile arukust ja õnnistusi selles töös.

Lastevanemate koosolek 26. augustil

Esimesed koolivormid on juba kohal ja ootavad kätteandmist.

Jakobi koolipere saab omavahel kokku 26. augustil kell 17.15 kooli ruumides Kesk tn 11, et läbi arutada ja kokku leppida veel viimased kooliaasta õnnistusrikkaks alguseks tarvilikud küsimused.

Esimeste hulgas koolivormid tellinud saavad koosolekule tulles needki juba kätte, nii et 1. septembrile võime vastu minna juba rõõmsalt oma kooli värvides.