Toeta!

Kogukonnakool vajab toimetulekuks ja arenguks heade inimeste rahalist tuge.

2019. aastal alustas Põlvas tegevust Jakobi Kool. Selle loomise ajendiks sai õpetajate ja lapsevanemate  igatsus kooli järele, mis oleks piisavalt väike, et igale lapsele oleks võimalik pöörata piisavalt toetavat tähelepanu ja kus tegevuse aluseks oleks kristlik maailmavaade koos sellest võrsuvate väärtustega.

Tegevuse käivitamisel oli suureks abiks Tartu Luterlik Peetri Kool, mille õppekohana tegutses Jakobi Kool esimesed neli õppeaastat.

Vaata, mida arvavad meie kooli lapsed ja nende vanemad Jakobi Koolist:
Triin ja Mirimai | Kadri ja Pärtel | Geidi ja Jarko

2023/24 õppeaastast jätkame aga olude sunnil päris iseseisvalt, kasvades klassihaaval tasapisi täiemahuliseks üheksa-klassiliseks põhikooliks.

See tähendab paraku, et meie neljast senisest tegutsemisaastast hoolimata oleme riigi silmis juriidiliselt täiesti uus, alustav kool, mis hakkab erakoolidele ette nähtud tegevuskulude toetust saama eeldatavasti alles nelja-viie aasta pärast. Nii jääb koolil lähiaastatel iga kuu saamata umbes 6 000 – 10 000 eurot tegevuskulude katmiseks hädavajalikku raha. Eriti keeruline on esimene aasta. Et suudaksime selle keerulise aja üle elada ja vastu pidada, palume sinu abi: kui vähegi võimalik, vormista pangas püsiannetus Jakobi Kooli toetuseks. Kui leiaksime 100 inimest, kes igaüks toetab 100 euroga kuus, tuleksime hästi toime, ent tänuväärne on iga annetus. Ka väike summa, eriti, kui see laekub regulaarselt, aitab kooli toimetulekut korraldada.

Suur aitäh, et lugesid siiani! Suur aitäh, kui leiad võimaluse aidata!

Jumal õnnistagu sind!

Arve rekvisiidid:
Makse saaja: Põlva Jakobi Kooli Sihtasutus
Arve number: EE977700771008997981
Selgitus: Annetus Jakobi Kooli heaks

Suur aitäh igale toetajale!