Kanadast on täna laekunud juulis lubatud toetus

Kanadast on täna laekunud juulis lubatud toetus summas 6485,50 eurot, mis toetab Põlva Jakobi Kooli arengut. See rahaline toetus on saadud Hamiltoni eestlaste luterikoguduse kaudu, kes on näidanud üles suurt toetust kooli algatustele ja tegevustele.

Hamiltoni eestlaste luterikogudus on tuntud oma aktiivse osalemise ja panuse poolest kohaliku eestlaskonna toetamisel. Nende abiga on võimalik edendada Põlva Jakobi Kooli hariduslikke algatusi ja toetada kogukonna noori. Toetussumma aitab katta mitmeid kooli vajadusi, sealhulgas õpikute ja õppematerjalide soetamist, kooliürituste korraldamist ning muude haridustegevuste rahastamist.— tunneb end õnnistatult.

Põlva Jakobi Kool, mis on hiljuti asutatud, on olulise tähtsusega kohaliku kogukonna jaoks, pakkudes noortele võimalust õppida ja areneda toetavas keskkonnas. Kooli eesmärgiks on edendada eesti keele ja kultuuri õpetamist, luues samal ajal tugeva aluse noorte haridusteele.

Toetuse laekumine on suur samm edasi, näidates, et rahvusvaheline koostöö ja kohalike kogukondade toetus võivad mängida suurt rolli hariduse ja kultuuri edendamisel. Kooli juhtkond tänab Hamiltoni eestlaste luterikogudust ja kõiki, kes on aidanud selle toetuse realiseerimisel.

See toetus avab uusi võimalusi kooli arendamiseks ja aitab kaasa noorte hariduse rikastamisele Põlvas ja selle ümbruses. Kooli tegevused saavad veelgi enam hoogu ning loodetakse, et sarnased toetused jätkuvad ka tulevikus.