Toimus ka traditsiooniline laternamatk.

9.november oli väga sündmusterohke. Toimus ka traditsiooniline laternamatk. Matk tõi kokku õpilased, õpetajad ja kogukonna liikmed, et üheskoos valgustada sügise pimedust ning austada pühakut Martinust.

Laternamatk algas kooli juurest, kus osalejad kogunesid, varustatud laternatega, et luua värvikas valgusahel. Marsuut viis osalejad läbi kauni looduse, luues maagilise õhkkonna sügisele omaste värvide ja kargete tuulte saatel.

Püha Martinusele pühendatud matk toob esile traditsioonilise laternakõnni sügavama tähenduse. Püha Martin on tuntud oma helduse ja abivalmiduse poolest ning matk on võimalus kogukonnale jagada valgust ja soojust üheskoos.

Matk lõppes Põlva Maarja kirikus, kus võttis meid vastu ja pidas jutluse õpetaja Toomas Nigola. Samuti said osalejad nautida sooja jooki ja suupisteid, jagada muljeid ning tunda ühtekuuluvustunnet.